Poco familie in Buddy-matrassen

Zaterdag 11 juni 2016

De drie kinderen van Poco-oprichter Peter Pohlmann doen een miljoeneninvestering in het matrassenmerk Buddy van de Berlijnse firma Cubitbo.
Poco familie in Buddy-matrassen

Cubitabo oprichters Stefan Zundel en Alexander Stelmaszyk

Poco is een Duitse woonwinkelketen die inmiddels ook in Nederland (Enschede) een filiaal heeft. Niko Pohlmann, directeur van het familiebedrijf Tripos, vertrouwt op het Buddy-concept van de startup Cubitabo (opgericht in 2013), waartoe ook onlineshop Bettenriese.de behoort, zo meldt Möbelkultur.

 

Dat vertrouwen is gebaseerd op de huidige groei van dergelijk concepten. Naast Bruno, Casper, Muun, Eve en Emma, is Buddy opnieuw een onlineshop die de matrassenmarkt wil opschudden en veroveren.

Cubitabo-oprichter en CEO Alexander Stelmaszyk is blij met Tripos als strategische partner. Voor de Tripos is dit overigens niet de eerste investering in e-commerce. Zo werd als eerder geïnvesteerd in Urbanara.

Het bijzondere aan "Buddy" is de tijk die met een rits (easy zip) rechtstreeks en zonder plooien aan de matras bevestigd wordt.
Het bedrijf adverteert dat de matras volledig is gemaakt in Duitsland. De levering is gratis en, net als bij andere online start-ups, de matras kan 100 nachten uitgeprobeerd worden.

 



Links

www.bettenriese.de
www.brunobett.de
www.buddysleep.de
www.emma-matratze.de
www.evemattress.de
www.muun.co
www.poco.de
www.urbanara.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden