Pinguïn even terug bij Artifort

Zaterdag 12 december 2015

Artifort heeft de stoel Pinguïn weer terug in het leveringsprogramma gebracht. Maar slechts voor even: er worden er 125 stuks van gemaakt.
Pinguïn even terug bij Artifort

Deze beperkte terugkeer is in het kader van Artifort's 125-jarig bestaan. De Pinguïn, ontworpen door Theo Ruth, was het eerste model van Artifort in 1953 dat afweek van de robuuste klassieke en vakkundig gemaakte houten meubels.

De stoel bestaat uit twee afzonderlijke basiselementen voorzien van gevorkte uiteinden die bijeengehouden worden door de zwaartekracht. De Pinguïn wordt verkocht bij geselecteerde Artifort-dealers en is bekleed met Bute stof, heeft armleuningen en is uitgerust met een speciale editie nummer.

 

Bute wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Trap.

 



Links

www.artifort.com
www.trapapart.nl

Tags

Nieuws, noviteit, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, hospitality, institutioneel, meubel, fauteuil, zetel, sofa, stoel, zitmeubel, lounge, architect, design, binnenhuis, ontwerp, meubelstof, stof, bekleding, bute, artifort, wagemans

Gerelateerd nieuws
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
Nieuwe directeur VME
Hanneke van Meeteren is per 1 januari benoemd als nieuwe directeur van VME Nederland. Zij wordt onderdeel van een versterkt directieteam van de inkooporganisatie.
lees verder
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden