Pilat&Pilat neemt Slowwood over

Vrijdag 29 december 2023

Per 1 januari 2024 zal Pilat&Pilat Produkties, naast de Famylje Collectie, ook de Slowwood collectie gaan voeren. Christien Starkenburg, oprichter van Slowwood en Gjalt en Annelies Pilat, eigenaren van Pilat&Pilat zijn verheugd over dit besluit.
Pilat&Pilat neemt Slowwood over
Pilat&Pilat neemt Slowwood over Pilat&Pilat neemt Slowwood over

Sinds enkele jaren worden de Slowwood meubelen gemaakt door Lockwood, het meubelproductiebedrijf van Pilat&Pilat. Volgens Christien Starkenburg was zij op zoek naar een partij die Slowwood verder kon uitbouwen. De overdracht aan Pilat&Pilat voelt dan ook als een logische stap.

 

Starkenburg blijft betrokken bij de art-directie en ontwikkeling van Slowwood en Pilat&Pilat neemt Slowwood mee in haar jarenlange ervaring en kennis in de meubelbranche. Voor Pilat&Pilat is de overname van Slowwood een waardevolle aanvulling op hun bestaande collectie.

 

Beide merken werken met massief hout en de ontwerpen kenmerken zich door eenvoud en archetypische vormen. De Slowwood collectie bestaat uit eetkamertafels, salon- en bijzettafels en kasten. Deze worden gemaakt van massief eiken of essen, afgewerkt in lak, olie of zeep. De Pilat&Pilat collectie bestaat uit dezelfde items alsook vergadertafels, stoelen en banken. Daarnaast is er een uitgebreide collectie accessoires van massief hout.



Links

www.slowwood.nl
www.pilat.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, bijzettafel, salontafel, kruk, meubelmaker, meubel, hout, ambacht, samenwerking, koop, overname, overgenomen, fusie, merger, acquisitie, jointventure, #pilat, #pilatenpilat, #slowwood

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden