Pierre Frey tijdens Designweek Parijs

Dinsdag 08 oktober 2019

Tijdens de designweek in Parijs in september presenteerden designers, ontwerpers en fabrikanten hun creaties. Maison Pierre Frey leverde producten voor verschillende tentoonstellingen, verdeeld over Parijs.
Pierre Frey tijdens Designweek Parijs
Pierre Frey tijdens Designweek Parijs Pierre Frey tijdens Designweek Parijs

Onder curator Thomas Erber toonden 14 ontwerpers, decorateurs of architecten in Maison Dentsu hun marmeren stukken. Pierre Frey nam deel door de vinyl wandbekleding Portor te presenteren (foto 1), ontworpen door Mathias Kiss. Dit behang is verkrijgbaar in vijf kleuren. Tijdschrift AD Intérieurs nodigde 13 ontwerp- en architectuurstudio's uit om originele leefbare ruimtes te creëren. De Pierre Frey stoffen Balthazar, Dalila, Candice waren te zien in The neoclassical bathroom door Humbert en Poyet (foto 2). De badkamer combineerde kracht en zachtheid door de keuze van de materialen en vormen. De groene marmeren badkuip en de koperen douchekooi zijn vrij hard, terwijl velvet Balthazar zachtheid en kleur toevoegt en Candice het licht filtert.

 

In de Orient-Express bar lounge, door Atelier Tristan Auer/ Wilson, waren verleden en toekomst met elkaar verweven. Maison Pierre Frey was erg aanwezig in dit decor, waarvoor het stoffen en op maat gemaakte meubels leverde: een Toile de Tours canvas genaamd Ingrid dat de muren bedekte, een bloemenprint, waar het Orient-Express-logo verstoppertje in gebladerte speelt, en de Emilie en Colombie (foto 3) fauteuils, gemaakt in de meubelmakerij van Pierre Frey.

 

De stoffen van Pierre Frey worden in Nederland verdeeld door Brugman. De Belgische agent is Pierre Frey-Braquenie-Boussac uit Brussel.



Links

www.pierrefrey.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, kussen, stof, zijde, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, #pierrefrey, #brugman

Gerelateerd nieuws
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden