Perfect plaatje met Simplehuman

Maandag 16 december 2019

Simplehuman, fabrikant van designvoorwerpen die het leven efficiënter maken, introduceert de sensorspiegel SE met ingebouwde telefoonhouder.
Perfect plaatje met Simplehuman
Perfect plaatje met Simplehuman Perfect plaatje met Simplehuman

De sensorspiegel SE vergroot vijf keer, maar desondanks blijft het hele gezicht volgens Simplehuman goed te zien. Ieder detail is zichtbaar zonder de weerspiegeling te vervormen. De spiegel is geheel te kantelen en heeft een geïntegreerde opbergruimte voor het snoer.

 

De ledlamp in de sensorspiegel SE gaat automatisch aan als een gezicht dichtbij komt en gaat volgens Simplehuman jarenalng mee. Het bekende tru-lux-verlichtingssysteem heeft een kleurweergave-index van 95 (CRI), waarmee het volledige kleurenspectrum van natuurlijk zonlicht wordt nagebootst. Door de telefoonhouder is het mogelijk om een telefoon neer te zetten wanneer de spiegel wordt gebruikt. Dit is volgens het bedrijf ideaal voor het volgen of het maken van YouTube-video’s, zoals make-up tutorials. Via de USB-poort wordt de telefoon direct opgeladen.

 

De prijs van de sensorspiegel is € 179,99. Hij is 38,1cm hoog en 23,1cm breed. Simplehuman wordt verdeeld door TTP Concepts en het merk is van 7-11 februari te vinden op vakbeurs Ambiente in Frankfurt.



Links

www2.simplehuman.com/nl/
www.ttpconcepts.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, , kleinmeubel, verlichting, licht, verlichting, #simplehuman, #ttpconcepts, #ambiente, #ambiente2020

Gerelateerd nieuws
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
 
Eenvoudige herinneringen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden