Pensioen voor Michael Stiehl

Donderdag 28 juli 2022

Managing partner bij Rauch Michael Stiehl gaat met pensioen. 31 augustus is zijn laatste dag. Stiehl werkte bijna 23 jaar als algemeen directeur bij het bedrijf.
Pensioen voor Michael Stiehl

Michael Stiehl begon op 1 oktober 1999 bij Rauch als algemeen directeur. Tot 2001 was hij commercieel directeur en was vanaf toen voorzitter van de directie. Sinds deze tijd heeft hij het bedrijf verder ontwikkeld en bij gedragen aan de nieuwe koers, waarbij Rauch zich meer richt op de groeiende e-commerce business.

 

Michael Stiehl is ook zeer betrokken bij de brancheverenigingen en heeft hij de verantwoordelijkheid op zich genomen als vice-president van de federale vereniging van de Duitse meubelindustrie. Sinds eind juni 2022 heeft Rainer Hribar de functie van Stiehl opgevolgd als CEO. Michael Stiehl blijft echter als aandeelhouder nauw verbonden met de groep.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, pensioenering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Spaanse meubelnieuwigheden
lees verder
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden