Pastoe opent showroom

Donderdag 23 oktober 2025

Tijdens Dutch Design Week 2025 opent Pastoe de deuren van haar nieuwe studio in Eindhoven. De Pastoe Studio is gevestigd op het terrein van Piet Hein Eek op Strijp-R.
Pastoe opent showroom
Pastoe opent showroom Pastoe opent showroom

De studio biedt voor het eerst een compleet overzicht van de Pastoe-collectie, waarin meer dan een eeuw Nederlandse vormgeving samenkomt. Naast klassiekers van ontwerpers als Cees Braakman, Gerrit Rietveld, Aldo van den Nieuwelaar en Martin Visser toont Pastoe ook eigentijdse meubels die voortbouwen op dezelfde principes van eenvoud en vakmanschap.

 

Bijzonder tijdens de opening is de herintroductie van de Wire Series van Cees Braakman, een collectie die in de jaren vijftig de grens tussen constructie en elegantie opzocht. De keuze om deze serie opnieuw te presenteren past binnen de bredere trend op Dutch Design Week waarin erfgoed en innovatie elkaar versterken.

 

Met de studio wil Pastoe, sinds maart vorig jaar onderdeel van Moooi en RGSA Design, niet alleen een vaste presentatieplek creëren, maar ook een ontmoetingsruimte voor ontwerpers, architecten en designliefhebbers. De nieuwe locatie moet uitgroeien tot een plek waar dialoog en inspiratie centraal staan, in lijn met de open en experimentele sfeer van Strijp-R.

 

Pastoe Studio
Halvemaanstraat 18A, 5651 BP Eindhoven (Strijp-R)
18 – 26 oktober 2025 | Dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur



Links

www.ddw.nl
www.pastoe.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, meubilair, projectinrichting, project, kantoor, meubel, shworoom, #dutchdesignweek, #pastoe, #rsga, #moooi

Gerelateerd nieuws
 
Interieur en gastronomie
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden