Monasch by Best Wool

Woensdag 03 april 2019

Het Nederlandse Best Wool lanceert zijn eerste vloerkleden label: Monasch by Best Wool.
Monasch by Best Wool
Monasch by Best Wool Monasch by Best Wool

Het label is vernoemd naar Yvar Monasch, eigenaar van Best Wool. Dit bedrijf kennen we natuurlijk vanwege de hoogwaardige vloerkleden, die Best Wool maakt van wol uit Nieuw-Zeeland en Europa. Tijdens de 58e editie van Salone del Mobile in Milaan is de nieuwe collectie te zien in het Nederlandse paviljoen ‘Masterly Dutch’.

 

Met de lancering van het label Monasch by Best Wool combineert het bedrijf naar eigen zeggen topkwaliteit met duurzaamheid, comfort en warme luxe. Frank Conrad, hoofd innovatie en design bij Best Wool: “Wol is terug van eigenlijk nooit weggeweest. Dat zien we in de mode en meubelstoffen en zeker in de interieurs van nu, waarin natuurlijke materialen en duurzaamheid hand in hand gaan met comfort en luxe.”

 

Monasch by Best Wool ziet de natuur als de beste ontwerper en werkt volledig circulair dankzij de DSM-Niaga techniek, een circulaire methode waardoor het mogelijk is om de vezels en de rug van elkaar te scheiden. Daardoor is het hele kleed recyclebaar.

 

De collectie Monasch bestaat uit twaalf designs, in verschillende kleuren, maten en randafwerkingen. Fat Cat (foto 1) is zacht als een kattenvelletje, Crayons (foto 2) toont pas zijn waren kleuren als je erop staat. De lichtgrijze basiskleur ligt qua structuur net iets hoger dan de kleurstrepen, wat zorgt voor een speels effect. Masai (foto 3) is volgens Best Wool net zo kleurrijk als de Afrikaanse stam, met kleuren als blauw en rood.



Links

www.bestwoolcarpets.com
www.niaga.world

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, wol, tapijt, karpet, kleed, wol, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, beurs, natuur, natuurlijk, #bestwoolcarpets, #salonedelmobile, #masterlydutch, #monasch

Gerelateerd nieuws
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
 
Opgefrist kleurenpalet First
lees verder
 
Wat ligt onder de tafel?
lees verder
Incotap Dealerdagen 2026
De Incotap dealerdagen zijn succesvol verlopen, waarbij veel relaties zijn langsgekomen in het distributiecentrum van groorhandelaar Cotap in Zwolle.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden