Parketpaviljoen op Incoda

Woensdag 24 juni 2020

Tijdens de vakbeurs Incoda (Interieur Collectie Dagen) in Gorinchem is er nog meer speciale aandacht voor parket.
Parketpaviljoen op Incoda

Op de vakbeurs voor raamdecoratie, vloeren, wandbekleding en stoffering Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem, recent verplaatst van half september naar eind januari 2021, wordt een parketpaviljoen geïntroduceerd in samenwerking met Parketblad van Sanders Media. In het paviljoen zullen kennis en netwerken centraal staan. In aanloop naar de beurs worden meer details bekend gemaakt, stelt Mascha de Bruin van beursorganisator Easyfairs, Head of Event van Incoda.

Op het nieuwe parketpaviljoen krijgen exposanten enkele vierkante meters ruimte om hun nieuwste innovatie te presenteren. Het plein focust zich met name op demonstraties, kennisdeling en netwerken. Verder wordt er elke dag een happy hour georganiseerd en worden goodie bags uitgedeeld.

Incoda werkt voor de beurs ook samen met Platform Parketbranche voor het Nationaal Kampioenschap Parketleggen, die tijdens deze beurseditie voor de 22ste keer wordt gehouden. De openingstijden van Incoda: zondag 31 januari van 12-18, maandag 1 februari van 10-21 uur en dinsdag 2 februari van 10-18 uur.



Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.parketblad.nl
www.platformparketbranche.nl
www.sandersmedia.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, parket, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, #incoda, #easyfairs, #evenementenhal, #interieurcollectiedagen, #parketblad, #platformparketbranche, #ppb, #sandersmedia, #nationaalkampioenschapparketleggen, #nkp

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder
Zelfklevende ondervloer
Met Flex Pro Pure introduceert Moduleo een nieuwe zelfklevende ondervloer voor snelle installatie en onder andere ook de mogelijkheid om de vloer mee te verhuizen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden