ParketGroep in QuickStep via Peitsman

Donderdag 23 maart 2017

Deze week is er een raamovereenkomst gesloten tussen ParketGroep Nederland (PGN) en Peitsman: de leden van PGN gaan Unilin's Quick Step-producten verkopen.
ParketGroep in QuickStep via Peitsman

In alle 26 winkels én de website van de ParketGroep komt een passende Quick Step-presentatie. De verkoop van het vloerenmerk zal in de winkels gestimuleerd worden met ondersteunende materialen en tevens zullen er gezamenlijke promotionele activiteiten ontwikkeld worden.

Namens de ParketGroep is de raamovereenkomst getekend door Hein Kemper (voorzitter, foto rechts) en namens Peitsman tekende Richard Lensen (commercieel directeur, foto links).

 



Links

www.parketgroep.nl
www.peitsman.nl
www.quick-step.com
www.unilin.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, plank, parket, steen, stoffering, groothandel, grossier, #peitsman, #PGN, #parketgroep, #parketgroepnederlnd, #quickstep, #unilin

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden