Pantone Kleur van 2022

Dinsdag 11 januari 2022

Very Peri 17-3938 is volgens Pantone de kleur van het jaar 2022. Het is volgens de kleurspecialist de vrolijkste en warmste van alle blauwe tinten.
Pantone Kleur van 2022
Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022

Pantone kiest jaarlijks een nieuwe kleur of kleurencombinatie van het jaar, dit jaar is dat Very Peri. Deze wordt steevast bloemrijk omschreven, zoals ook nu weer het geval is: 'een dynamische maagdenpalmblauwe tint met een levendige violetrode ondertoon die de trouw en standvastigheid van blauw combineert met de energie en opwinding van rood. Deze dynamische Pantone-kleur moedigt persoonlijke inventiviteit en creativiteit aan.'

Very Peri is als Color of the Year 2022 door Pantone ondergebracht in vier kleurenpaletten (foto 5): Balancing Act, Wellspring, The Star of the Show en Amusements.

Pantone brengt al meer dan 20 jaar Kleur van het Jaar uit. Kleuren hebben invloed op productontwikkeling en aankoopbeslissingen in meerdere branches, waaronder mode, woninginrichting en industrieel design, maar ook productverpakkingen en grafisch ontwerp. Een doordachte overweging en trendanalyse gaat vooraf aan de selectieproces voor Pantone-kleur van het jaar die daarmee een richtlijn geeft.



Links

www.pantone.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kleur, colon, kleurencombinatie, styling, interieurstyling, interieuradvies, kleuradvies, blauw, rood, Very Peri 17-3938, Pantone, geel, grijs, #coloroftheyear, #pantone, #kleurvanhetjaar

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
Prijzen koopwoningen stabiel
De prijzen van koopwoningen in Nederland zijn in februari nauwelijks gestegen t.o.v. de maand ervoor. Als je prijzen vergelijkt met een jaar geleden, dan zijn deze wel gestegen.
lees verder
Grootste daling consumentenvertrouwen sinds '23
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt in maart en ook de bereidheid tot doen van grote aankopen is een stuk lager.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden