Overtreffende trap van Vibia

Donderdag 05 juni 2025

Vibia introduceert Bigger, een opvallende toevoeging aan de Big-collectie ontworpen door La Invisible. Deze grootschalige armatuur combineert verfijnd design met functioneel licht, speciaal ontwikkeld voor hoge ruimtes in publieke en industriële omgevingen.
Overtreffende trap van Vibia
Overtreffende trap van Vibia Overtreffende trap van Vibia

Met Bigger presenteert Vibia een indrukwekkende lichtoplossing die groots durft te zijn zonder te overheersen. De armatuur straalt diffuus licht uit via een witte polycarbonaat diffuser, omsloten door een aluminium kap met matte lakafwerking. 

 

De collectie is beschikbaar in twee modellen en twee formaten met een diameter tot ruim een meter. De eerste variant heeft een platte diffuser voor gelijkmatige verlichting, terwijl de tweede een diepere kap combineert met een verzonken diffuser voor meer gericht licht en contrast. Beide modellen bieden geavanceerde lichtregeling, waaronder statisch wit en instelbare kleurtemperaturen voor verschillende sferen gedurende de dag.

 

Bigger is verkrijgbaar als pendelarmatuur of als plafondlamp. De pendelversie lijkt door de fijne kabels te zweven en is ideaal voor situaties waar lager licht nodig is, terwijl de plafondlamp zich subtieler integreert in het plafond. Beide versies kunnen gecombineerd worden voor dynamische lichtcomposities.

De armaturen zijn verkrijgbaar in vier kleuren: lichtbeige, donkergrijs, groen en terra rood. Zo kan het armatuur visueel opgaan in de ruimte of juist een krachtig kleuraccent vormen.

 

Vibia wordt in Nederland verdeeld door Eikelenboom uit Amsterdam en in België door Collective uit Brugge.



Links

www.vibia.com
www.collective.be
www.eikelenboom.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, #collective, #eikelenboom, #vibia

Gerelateerd nieuws
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
Inspiratiedag Detelec en Amarcords
Tijdens een inspiratiedag op 15 juni presenteren Detelec en Amarcords nieuwe verlichtingsoplossingen en laten zij zien hoe verlichting, techniek en interieurontwerp elkaar kunnen versterken in woon- en projectinterieurs.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Overname Wehkamp
Wehkamp is overgenomen door de Nederlandse modespecialist Omoda. Samen vormen ze één van de grootste Nederlandse fashion & lifestyle-retailers.
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden