Overname Hunter Douglas afgerond

Maandag 28 februari 2022

Hunter Douglas en 3G Capital hebben vandaag bekendgemaakt dat 3G Capital de overname van een controlerend belang in Hunter Douglas heeft afgerond.
Overname Hunter Douglas afgerond
Overname Hunter Douglas afgerond

Als onderdeel van de transactie, die 30 december werd aangekondigd, heeft Ralph Sonnenberg een belang van 75% in de Hunter Douglas Groep overgedragen aan 3G Capital via een Block Trade, waarbij de familie Sonnenberg een belang van 25% in de Hunter Douglas Groep zal behouden. Een wettelijke uitkoopprocedure zal worden gestart voor alle resterende uitstaande aandelen in Hunter Douglas, overeenkomstig de van toepassing zijnde Curaçaose wetgeving en de statuten van Hunter Douglas. In deze procedure zal het standpunt worden ingenomen dat de prijs van de aandelen Hunter Douglas dezelfde zal zijn als overeengekomen in deze Block Trade, namelijk € 175 voor elk gewoon aandeel, en € 0,43 voor elk preferent aandeel.

 

Als gevolg van de overname is João Castro Neves benoemd tot CEO van de Hunter Douglas Groep en David Sonnenberg tot Voorzitter van de Raad van Bestuur.

 

Hunter Douglas is wereldmarktleider op het gebied van raambekleding (waaronder het merk Luxaflex®) en een vooraanstaand producent van bouwproducten. Hunter Douglas heeft haar hoofdkantoor in Rotterdam, Nederland. De Groep omvat 136 ondernemingen met 47 fabrieken en 89 assemblagebedrijven, en is actief in meer dan 100 landen. In Nederland zijn o.a. Luxaflex, Sunway, Multisol, Luxalon en de Artex Groep onderdeel van Hunter Douglas.



Links

www.hunterdouglasgroup.com
www.3g-capital.com
www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.sunway.nl

Tags

nieuws, interieur, raambekleding, plafonds, jaloezie, gordijnen, overname, investeerder, overname, blocktrade, bouwproducten, #sonnenberg, #hunterdouglas, #luxaflex, #sunway, #multisol

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
Verhuizing filiaal Joka
Groothandel Joka is eind 2024 gestart met een filiaal in Limburg, dat nu is verhuisd naar een nieuwe locatie in Nederweert.
lees verder
 
Wim Looijschelder overleden
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden