Otis bij Montis

Vrijdag 11 september 2020

Montis heeft een nieuw en uitgebreid zitmeubelconcept geïntroduceerd, ontworpen door Johan van Hengel.
Otis bij Montis
Otis bij Montis Otis bij Montis Otis bij Montis

De meubelfabrikant uit Dongen presenteert Otis: een zitmeubel met een 'subtiele knik in de armleuning die het verschil maakt'. De flexibele bank Otis, gecreëerd door designer Johan van Hengel (1981), heeft een ranke, efficiënte vorm. De smalle, ‘opgevouwen’ armleuning optimaliseert het comfort dat bij een smal frame vaak ontbreekt. Otis is bovendien een flexibel ontwerp, makkelijk aan te passen aan specifieke maat- en smaakwensen, want het is opgebouwd uit elementen en leverbaar als eenzitter, maar ook als twee-, drie-, vier- of royale vijfzitter. Ook een chaise longue en poef zijn verkrijgbaar.

De aluminium poten zijn verkrijgbaar in vier kleuren of tegen meerprijs in alle ral-kleuren. De eiken houten poten zijn blank, wit of zwart of zijn van mat gelakt noten hout. Bekleding is van stof of Rancho leer. De prijslijst beslaat maar liefst 52 pagina's om alle mogelijkheden te beschrijven,

Johan van Hengel ontwierp in samenwerking met Ralf Lambie eerder (in 2011) al de bijzettafel Tor voor Montis. Vanuit Rotterdam werkt hij voor meerdere Nederlandse en Scandinavische opdrachtgevers op het gebied van meubels, accessoires en verlichting.



Links

www.johanvanhengel.com
www.montis.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, lounge, ontwerp, #johanvanhengel, #montis, #otis

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden