Orgatec 2024 van start

Dinsdag 22 oktober 2024

Het is zover, vandaag begint een nieuwe editie van vakbeurs Orgatec in Keulen. Van 22 – 25 tonen exposanten hier de nieuwste producten voor werkplekken.
Orgatec 2024 van start
Orgatec 2024 van start

Walter Knoll is een van de grote namen op Orgatec. Hier toont de fabrikant zijn nieuwste innovaties in een uniek standconcept. Het bedrijf omschrijft zijn aanwezigheid als volgt: ‘Sensous materialen, natuurlijke kleuren en vormen ontmoeten elkaar in harmonie met geavanceerd vakmanschap voor een duurzame toekomst.’ Met als thema ‘create, craft, connect’ bundelt Walter Knoll de krachten met drie andere toonaangevende Duitse familiebedrijven – Object Carpet, Sattler Lighting en Zimmer + Rohde. Samen zijn zij aanwezig op de stand, die ontworpen is door Ippolito Fleitz Group - Identity Architects.

 

Ook buiten de beursvloer zijn komende week veel interessante bedrijven in Keulen aanwezig, bijvoorbeeld in de Design Post. Secto Design is er hier een van. De positieve impact van daglicht wordt steeds meer erkend en ondersteund door wetenschappelijk onderzoek, maar is tegelijkertijd steeds minder beschikbaar in onze op binnenruimtes gerichte levensstijl. De Philips Bioup-technologie van Signify pakt deze tegenstelling aan door de biologische impact van licht te vergroten om het natuurlijke ritme van ons lichaam in evenwicht te brengen. Het verbetert het led-spectrum met cyaan licht, zonder de harde blauwe tinten die vaak worden geassocieerd met kunstlicht. Deze verlichtingsoplossing integreert een Philips led in de elegante Owalo hanglamp van Secto Design.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.com
www.sectodesign.fi
www.walterknoll.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving,hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, #orgatec2024 #Objectcarpet, #sattlerlighting, #Zimmerrohde, #walterknoll, #designpost, #sectordesign, #signify

Gerelateerd nieuws
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder
Kleurexplosie in high-end interieurs
Wie genoeg heeft van veilige beige tinten en minimalistische witgrijze paletten, krijgt met het boek Colour Combinations precies het tegengif. Dit nieuwe koffietafelboek draait volledig om kleur. Niet zomaar kleur, maar gedurfde, gelaagde combinaties die luxe interieurs karakter en pit geven.
lees verder
Lichtsculptuur en roomdivider
Tijdens Salone del Mobile 2025 presenteerde Cattelan Italia twee nieuwe ontwerpen: vloerlamp Diploma en roomdivider Privé. Beide combineren functionaliteit met een uitgesproken vormgevoel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden