Opvallende Abe van Maretti

Dinsdag 13 oktober 2020

De Abe collectie van Charlotte Emmerig van Lotz Styling is volgens Maretti Lighting eigenzinnig, apart en gedurfd.
Opvallende Abe van Maretti
Opvallende Abe van Maretti Opvallende Abe van Maretti

Emmerig ontwierp voor Maretti Lighting een collectie met hierin antieke en pure materialen, die toch prima passen in hedendaags interieurdesign. Een mix van design en vintage, gezellig en strak.

 

Haar ontwerpen voor de Abe verlichtingsserie bestaan uit messing plaatjes, die met de hand worden geassembleerd tot ware kunstwerken in de fabriek van Maretti Lighting. Het driedimensionale effect  wordt versterkt door het licht. Het handwerk maakt elke lamp uniek.

 

Een Abe lamp wordt op maat gemaakt, met of zonder kap. De lamp is al te vinden in diverse hotels en zoals Hotel Van der Valk Oostzaan en Monet Garden Hotel Amsterdam, en uiteraard Club Abe, waaraan deze collectie zijn naam dankt.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.maretti.com
www.Lotz.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, outdoor, tuinverlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, HIP Studio, #Lotzstyling, #abe, #maretti, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #etcexpo

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder
 
Goede basis Lichtwoche 2026
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden