Oprichter Ikea legt functies neer

Maandag 05 mei 2014

Ingvar Kamprad, de oprichter van Ikea, heeft al zijn formele functies bij het Zweedse meubelbedrijf neergelegd. Daardoor speelt hij voor het eerst sinds 1943 geen rol meer in het bestuur van de multinational.
Oprichter Ikea legt functies neer

De nu 88-jarige Kamprad heeft zijn bestuursfuncties bij de twee stichtingen die de diverse onderdelen van Ikea bezitten eind vorig jaar neergelegd. Dit meldde de Britse krant Financial Times zondag. Volgens een woordvoerder moet zijn terugtreden worden gezien als de volgende stap bij het overdragen van het bedrijf aan een jongere generatie. In de afgelopen tien jaar heeft Kamprad, een van de rijkste mannen van Europa, steeds meer verantwoordelijkheden overgedragen aan zijn drie zoons.



Links

www.ikea.com

Tags

wonen, interieur, meubel, accessoire, decoratie, interieurtextiel, vloer, verlichting

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden