Opnieuw winstalarm Carpetright

Woensdag 26 maart 2014

De prestaties van de Nederlandse vestigingen hebben opnieuw geleid tot een winstwaarschuwing van de tapijten- en vloerketen Carpetright. Voor het huidige boekjaar verwacht het bedrijf een resultaat van 3,5 tot 5,5 miljoen pond (4,2 tot 6,6 miljoen euro).
Opnieuw winstalarm Carpetright

In januari sprak het bedrijf nog de verwachting uit een winst voor aftrek van belastingen van 'minder dan negen miljoen pond' te behalen. Het bedrijf gaf toen geen exacte cijfers. Het boekjaar loopt tot eind april.

In Nederland zegt het bedrijf last te hebben van de 'extreem moeilijke economische omstandigheden'. In de afgelopen acht weken boekte Carpetright in Europa daardoor een omzetverlies van 5,3 procent. Naast de 95 winkels in Nederland is Carpetright ook actief in Ierland (21 winkels) en België (26 winkels).

 

Bron: http://www.nieuws.nl/



Links

www.carpetright.co.uk

Tags

tapijt, vloeren

Gerelateerd nieuws
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden