Opnieuw noviteiten Artifort

Donderdag 18 april 2024

Met Bold Visions als thema onthult Artifort haar nieuwste ontwerpen op Salone del Mobile 2024 in Milaan. Deels kennen wij deze al van de lancering op Imm in januari, maar er komen ook nieuwe modellen bij.
Opnieuw noviteiten Artifort
Opnieuw noviteiten Artifort Opnieuw noviteiten Artifort Opnieuw noviteiten Artifort

Het ontwerp van Forte, door Studio Stefan Scholten, legt volgens Artifort de nadruk op luxe, elegantie en comfort. Forte is een luxueus high-end sota-programma met een diepe zitting en zachte, afgeronde hoeken. De minimalistische poten van gegoten aluminium zijn een bepalend kenmerk, dat het frame optilt en tegelijkertijd de zachte rugkussens ondersteunt. Het bankenprogramma wordt gelanceerd met een bijpassende serie Forte Table salontafels in luxe afwerkingen.

 

Muse, van de Zweedse ontwerpster Monica Förster, sluit perfect aan bij het handelmerk van Artifort, sculpturale en vloeiende vormen. De lichte en zachte esthetiek van dit volgens het bedrijf zeer sociale stuk geeft het een grote veelzijdigheid. De gebogen rugleuning die subtiel lijkt te balanceren op de zitting van de bank. Naast de introducties keren twee designiconen van Geoffrey D. Harcourt RDI terug op de markt: fauteuils F504 en F506.



Links

www.artifort.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, kast, opberg, fauteuil, bank, stoel, zitmeubel, stoel, fauteuil, design, #artifort, #meubelbeursmilaan, #salonedelmobile,

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganň. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden