Opnieuw noviteiten Artifort

Donderdag 18 april 2024

Met Bold Visions als thema onthult Artifort haar nieuwste ontwerpen op Salone del Mobile 2024 in Milaan. Deels kennen wij deze al van de lancering op Imm in januari, maar er komen ook nieuwe modellen bij.
Opnieuw noviteiten Artifort
Opnieuw noviteiten Artifort Opnieuw noviteiten Artifort Opnieuw noviteiten Artifort

Het ontwerp van Forte, door Studio Stefan Scholten, legt volgens Artifort de nadruk op luxe, elegantie en comfort. Forte is een luxueus high-end sota-programma met een diepe zitting en zachte, afgeronde hoeken. De minimalistische poten van gegoten aluminium zijn een bepalend kenmerk, dat het frame optilt en tegelijkertijd de zachte rugkussens ondersteunt. Het bankenprogramma wordt gelanceerd met een bijpassende serie Forte Table salontafels in luxe afwerkingen.

 

Muse, van de Zweedse ontwerpster Monica Förster, sluit perfect aan bij het handelmerk van Artifort, sculpturale en vloeiende vormen. De lichte en zachte esthetiek van dit volgens het bedrijf zeer sociale stuk geeft het een grote veelzijdigheid. De gebogen rugleuning die subtiel lijkt te balanceren op de zitting van de bank. Naast de introducties keren twee designiconen van Geoffrey D. Harcourt RDI terug op de markt: fauteuils F504 en F506.



Links

www.artifort.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, kast, opberg, fauteuil, bank, stoel, zitmeubel, stoel, fauteuil, design, #artifort, #meubelbeursmilaan, #salonedelmobile,

Gerelateerd nieuws
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Nieuwe winkel Prominent
Zitmeubelspecialist Prominent opent een nieuwe vestiging in Drachten en versterkt daarmee haar positie in Noord-Nederland.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden