Opnieuw nieuwe CEO Kreon

Vrijdag 03 juli 2015

Het huwelijk tussen Marc Gillet en de Kreon Group was geen gelukkige. Na zijn aanstelling in augustus 2014 is het avontuur voor hem inmiddels al voorbij. Vorige maand is hij opgevolgd door een nieuwe man.
Opnieuw nieuwe CEO Kreon

Werner Van Rethy is nu de nieuwe CEO. Hij komt uit de eigen gelederen van het bedrijf. Hij werkt er reeds sinds 2003. Eerst als productmanager en inkoper, als directeur 'Ceiling solutions' en tot voor kort als Director Operations.
Daarvoor had hij ook als ruim drie jaar gewerkt voor gevelbekledingsspecialist Limeparts, een andere dochter van Kreons moederbedrijf Vaessen Industries.

Kreon is een Belgisch bedrijf, wereldwijd vertegenwoordigd door zestien dochterondernemingen. Sinds de oprichting in 1982 begeeft Kreon zich op het vlak van architecturale verlichting (tools of light) en plafondsystemen (ceiling solutions).



Links

www.kreon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, architect, architectuur, binnenhuisarchitect, verlichting, licht, lamp, verlichtingssysteem, spot, plafondlamp

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder
 
Goede basis Lichtwoche 2026
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden