Opening Mango Home

Dinsdag 25 februari 2025

Het kledingmerk Mango heeft al enige jaren een Home collectie en opent nu de eerste winkel voor deze interieurcollectie.
Opening Mango Home
Opening Mango Home Opening Mango Home Opening Mango Home

Het Spaanse modeconcern Mango opent zijn eerste Mango Home-vestiging. De winkel komt in eigen land, in Barcelona, zo meldt Retailtrends. De winkel is 400 vierkante meter groot en zet in op meubels en interieur. Het is voor het merk de eerste zogenoemde stand-alone winkel. Mango Home was al in 34 markten online actief.

 

Mango Home werd in 2021 gelanceerd en is bedoeld om de 'Mediterrane lifestyle' niet alleen in kleding, maar ook in interieur over te brengen.

 

De van oorsprong fashionketen Mango zet met die nieuwe concept nog verder in op fysieke winkels. De Spaanse keten zet al in op een forse uitbreiding van vestigingen in het Verenigd Koninkrijk. Daarnaast verdubbelde het bedrijf ook zijn aantal fysieke winkels van het concept Mango Teen in 2024.

 

Met het concept Mango Home is de Spaanse retailer niet de eerste van oorsprong fashionketen die aparte fysieke winkels heeft in deze categorie. H&M introduceerde H&M Home in 2009. Het eerste filiaal in Nederland werd in 2020 geopend in Amsterdam, kort daarna gevolgd door de tweede van de Benelux in Brussel. In 2022 kwam de derde in Utrecht. Ook in Leidschendam (Westfield) is inmiddels een aparte H&M Store gevestigd. Zara Home bestaat al sinds 2003 en heeft momenteel acht filialen in Nederland.



Links

www.mango.com

Tags

nieuws, interieur, fashion, lifestyle, kleding, stijl, merk, spaans, meubels, interieur, vestiging, special, winkel, barcelona, fashionketen, fysiek, online, webshop, retailer, categorie, wonen, woonaccessoires, dekbedovertrekken, #mango, #mangohome, #zarahome, #henmhome

Gerelateerd nieuws
Kvikliving-collectie uitgebreid
De Deense keukenfabrikant Kvik introduceert nieuwe meubels en accessoires binnen de Kvikliving-collectie. De uitbreiding omvat een eettafel, wandplanken en diverse accessoires.
lees verder
Nieuwe deelnemer Beddenspecialist
Beddenspecialist De Been sluit zich aan bij Beddenspecialist: een keuze voor de toekomst.
lees verder
 
Boemerang is terug
lees verder
Ergosleep opent in Arnhem
Begin maart 2025 opende Ergosleep een nieuwe Ergosleep-store in Arnhem, nadat de eerste winkel vorig jaar in Eindhoven de deuren had geopend.
lees verder
Hulshoff Den Haag sluit
Woonwinkel Hulshoff Wonen gaat na 135 jaar sluiten in 's-Gravenhage. De Hulshoff-winkel in Leiderdorp blijft wel geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden