Open Oproep Productvormgeving

Woensdag 30 juli 2014

In augustus 2014 zal het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie samen met onder andere Pols Potten de Open Oproep Productvormgeving uitschrijven voor ontwerpvoorstellen van meubel- en interieurproducten.
Open Oproep Productvormgeving

Het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie is het cultuurfonds voor architectuur en vormgeving en ondersteunt (inter)nationale projecten, talenten en activiteiten in de creatieve industrie. Een van haar doelen is het verbeteren van de aansluiting tussen ontwerpers/makers en opdrachtgevers/producenten, zodat goede ontwerpen daadwerkelijk hun weg naar productie vinden. Dit doen zij onder andere door het plaatsen van Open Oproepen. Een Open Oproep is een snelle en laagdrempelige manier om een subsidieaanvraag bij het fonds in te dienen.

 

Pilot

De Open Oproep Productvormgeving in augustus gebeurt in samenwerking met Pols Potten, Van Esch, DutZ Collection, Michiel Drijver Keramiek en DK Home. Het is een pilotproject waarbij deze opdrachtgevers/producenten ieder een opdracht uitschrijven voor een nieuw product dat een aanvulling is op hun bestaande collectie. Zo is dat voor Pols Potten een recycle- of upcyclebaar product, voor Van Esch een modulaire wandoplossing met één tot vier kleerhangers, voor DutZ Collection een lamp van glas die het merk DutZ steviger moet profileren, voor Michiel Drijver Keramiek meer uitgesproken producten die het merk meer zichtbaarheid geven en voor DK Home een kleine uitgesproken collectie van verschillende producten die samen een familie vormen. 

 

Meer informatie

Om goed voorbereid aan deze opdracht te kunnen beginnen, is er voor de deelnemers de gelegenheid om de opdrachtgevers vooraf te bezoeken. Het fonds organiseert deze bezoeken tussen 18 en 22 augustus. Meer informatie over de Open Oproep Productvormgeving en de afzonderlijke opdrachten kunt u aanvragen via Eva Roolker: e.roolker@stimuleringsfonds.nl. 

 

 

 

 



Links

www.stimuleringsfonds.nl

Tags

ontwerp, vormgeving, interieur, woninginrichting, productvormgeving, meubel

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden