Open Oproep Productvormgeving

Woensdag 30 juli 2014

In augustus 2014 zal het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie samen met onder andere Pols Potten de Open Oproep Productvormgeving uitschrijven voor ontwerpvoorstellen van meubel- en interieurproducten.
Open Oproep Productvormgeving

Het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie is het cultuurfonds voor architectuur en vormgeving en ondersteunt (inter)nationale projecten, talenten en activiteiten in de creatieve industrie. Een van haar doelen is het verbeteren van de aansluiting tussen ontwerpers/makers en opdrachtgevers/producenten, zodat goede ontwerpen daadwerkelijk hun weg naar productie vinden. Dit doen zij onder andere door het plaatsen van Open Oproepen. Een Open Oproep is een snelle en laagdrempelige manier om een subsidieaanvraag bij het fonds in te dienen.

 

Pilot

De Open Oproep Productvormgeving in augustus gebeurt in samenwerking met Pols Potten, Van Esch, DutZ Collection, Michiel Drijver Keramiek en DK Home. Het is een pilotproject waarbij deze opdrachtgevers/producenten ieder een opdracht uitschrijven voor een nieuw product dat een aanvulling is op hun bestaande collectie. Zo is dat voor Pols Potten een recycle- of upcyclebaar product, voor Van Esch een modulaire wandoplossing met één tot vier kleerhangers, voor DutZ Collection een lamp van glas die het merk DutZ steviger moet profileren, voor Michiel Drijver Keramiek meer uitgesproken producten die het merk meer zichtbaarheid geven en voor DK Home een kleine uitgesproken collectie van verschillende producten die samen een familie vormen. 

 

Meer informatie

Om goed voorbereid aan deze opdracht te kunnen beginnen, is er voor de deelnemers de gelegenheid om de opdrachtgevers vooraf te bezoeken. Het fonds organiseert deze bezoeken tussen 18 en 22 augustus. Meer informatie over de Open Oproep Productvormgeving en de afzonderlijke opdrachten kunt u aanvragen via Eva Roolker: e.roolker@stimuleringsfonds.nl. 

 

 

 

 



Links

www.stimuleringsfonds.nl

Tags

ontwerp, vormgeving, interieur, woninginrichting, productvormgeving, meubel

Gerelateerd nieuws
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden