Op weg naar Gorinchem

Maandag 31 maart 2014

Het begint een mooie gewoonte te worden dat interieurspecialisten begin april massaal richting Gorinchem trekken. Ook dit jaar vindt er in de Evenementenhal Gorinchem aan de Franklinweg 2 weer de Vakdagen Parket & Woninginrichter plaats. Speerpunt van de organisatie is het nieuwe Noviteitenplein.
Op weg naar Gorinchem

Dit Noviteitenplein is een samenwerking tussen de beursorganisatie, Inretail en CBW-Erkend. Iedere exposant krijgt de gelegenheid om voor één van zijn producten hier extra aandacht te genereren. Zo verwacht de organisatie een goed beeld te kunnen geven van de noviteiten op het gebied van vloerbedekking, raamdecoratie, (binnen)zonwering en wandbekleding.

 

Kampioenschappen

Ook met de verschillende kampioenschappen hoopt de organisatie de beurs extra aantrekkelijk te maken, naast de ruim tachtig stands (stand maart 2014) van bedrijven uit de interieurbranche. In de zogenaamde Actie Arena vindt zowel de strijd om Nederlands Kampioenschap Parketleggen als het Nationaal Kampioenschap Woningstofferen plaats. Verder is er dit jaar ook weer het Beste Parket-idee, op initiatief van het Platform Parketbrache. 

 

Op de beurs vindt u stands van groothandels en fabrikanten die zich bezighouden met vloeren (parket, tapijt, PVC, vinyl, laminaat en ondervloeren), raamdecoratie, zonwering, fournituren, accessoires, gereedschappen en aanverwante artikelen, zoals lijmen en lak. Ook is er informatie te verkrijgen over vakopleidingen.

 

Uiteraard zullen we op Interieurjournaal en in vakblad Ons Huis op de beurs terugkomen.

 

 

Openingstijden van de beurs:

Maandag 7 april van 11.00 tot 21.00 uur

Dinsdag 8 april van 13.00 tot 21.00 uur

Woensdag 9 april van 13.00 tot 21.00 uur

 




Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/202/vakdagen-parket-woninginrichter

Tags

vakbeurs, vakdagen, gorkum, vloer, parket, tapijt, PVC, vinyl, laminaat, ondervloer, raamdecoratie, zonwering, fournituren, accessoire, lijm, lak.

Gerelateerd nieuws
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden