Op naar nog meer Vakdagen

Vrijdag 11 februari 2022

De eerste Vakdagen van De Woonindustrie (DWI) zitten er weer op. Niet in de gelegenheid geweest om te gaan? Dat kan nog op maandag 14 en dinsdag 15 februari tussen 10.00 en 18.00.
Op naar nog meer Vakdagen

De eerste drie dagen (6-7-8 februari) waren volgens DWI weer een succes. Het centrum nodigt interieurprofessionals uit om de exposanten te ontmoeten, zij laten de bezoekers kennismaken met de trends, ontwikkelingen en noviteiten op het gebied van woonaccessoires, verlichting, slapen, wanddecoratie, meubels, vloerbekleding en smart living. En natuurlijk de nieuwste collecties en exposanten.

 

Vooraf aanmelden is niet nodig, het tonen van de persoonlijke QR toegangscode van De Woonindustrie is voldoende. Vanaf maandag 21 februari zijn ook consumenten weer van harte welkom op onze Marketdays met een QR code. Voor toegang tot De Woonindustrie is géén Corona toegangsbewijs verplicht, ook niet op de reguliere Marketdays. Wel is het dragen van een mondkapje verplicht bij het rondlopen door het Trade Center in Nieuwegein, net als het houden van 1,5m afstand.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, voorjaarsbeurs, vakdagen, omstandigheden, economie, crisis, corona, covid-19, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie,

Gerelateerd nieuws
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden