Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

Vrijdag 03 februari 2017

Lichtobject kunstenares Margherita Vellini zal live aan het werk te zien zijn tijdens de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein.
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

We schreven het al eerder: sinds het najaar zit InterieurAccent in de Woonindustrie op de 2e verdieping. Dit bedrijf importeert bijzondere handgemaakte keramische lampen van het Italiaanse merk van ontwerpster Margherita Vellini voor de Benelux.

De Italiaanse kunstenares komt nu live werken in De Woonindustrie en laat u kennismaken met haar verfijnde werkwijze: ontmoet de maker in optima forma! De prachtige lichtobjecten zijn kunstwerken op zich. Blikvangers door bijzondere modellen, kleuren, motieven en vooral de schitterende lichtinval.

Margherita Vellini zal tijdens de Vakbeurs 'live' te bewonderen zijn in het atelier op de begane grond.

Van zondag 12 tot en met woensdag 15 februari is Vakbeurs van De Woonindustrie in Nieuwegein geopend van 10-18 uur, maandag tot 19 uur. Ruim 125 interieurfabrikanten tonen hun collecties.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.interieuraccent.nl
www.margheritavellini.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #MargheritaVellini, #InterieurAccent

Gerelateerd nieuws
 
Groei detailhandel in juni
lees verder
De Woonindustrie opent het seizoen
Het najaar begint met veel inspiratie tijdens de Najaarsvakdagen 2025 in De Woonindustrie. Het interieurplatform in Nieuwegein organiseert het evenement op 7, 8, 9, 15 en 16 september, met aandacht voor productnieuws, markttrends en netwerkkansen.
lees verder
 
Ode aan het aardse
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Kansen voor duurzame bouw
'Biobased bouwen komt alleen verder met sturing van de overheid', zo staat in een onlangs aangeboden rapport aan minister Keijzer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden