Online meubelbranche groeit door AR

Dinsdag 18 juni 2019

Fonq lanceerde vorige maand een AR-app gelanceerd die het mogelijk maakt producten in eigen woonomgeving te bekijken. Dat zorgt voor een flinke groei in online conversie.
Online meubelbranche groeit door AR
Online meubelbranche groeit door AR

De resultaten van de eerste twee weken in de categorie stoelen geven een signaal voor conversieverhoging tot 16%, laat laat de Utrechtse online interieurwinkel weten. Terwijl deze eerste oplevering van de AR(augmented reality)-app met minimale functionaliteiten nog verder wordt doorontwikkeld.

Een op de tien productpagina-bezoekers maakt gebruikt van AR-app, waarin inmiddels zijn zo’n 400 stoelen van o.a. HK Living en Woood (De Eekhoorn) in 3D te bekijken en in eigen woonomgeving te testen op kleur en omvang zijn.

'Ook ik ervaar hoe lastig het is om bijvoorbeeld de grootte van het product in te schatten en een voorstelling te maken van hoe het in mijn huis zal staan. Met de AR-app projecteer je eenvoudig een stoel aan je eigen eettafel. Hierdoor kun je een meer overwogen keuze maken,' licht Fonq-ceo Antoine Brouwer toe.

'Doordat klanten met de app een betere voorstelling kunnen maken van het product zullen retouren ook afnemen,' voegt Brouwer toe. Fonq wil binnenkort de test gaan vergroten door ook andere categorieën toe te voegen, zoals kasten en tafels.

De app is ontwikkeld door Configwise, onderdeel van Vipahelda.



Links

www.configwise.io
www.deeekhoorn.com
www.fonq.nl
www.hkliving.nl
www.vipahelda.com
www.woood.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, webwinkel, online, ecommerce, conversie, webshop, internet, winkel, retail, shop, marktplaats, outlet, AR, augmented reality, #configwise., #deeekhoorn, #fonq, #hkliving, #vipahelda, #woood

Gerelateerd nieuws
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
 
Runa groeit mee met het licht
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden