Omzetgroei Beter Bed

Vrijdag 31 oktober 2014

Beter Bed Holding heeft een positief derde kwartaal achter de rug. Vrijwel alle landen en formules hebben hogere omzetten gerealiseerd.
Omzetgroei Beter Bed

In Nederland steeg de omzet met 4,5 procent, mede als gevolg van een aantrekkende vraag door de hogere verkoop van woningen en de herlancering van Beter Bed. Duitsland had in het derde kwartaal een omzetstijging van 13,6 procent. Ook in Oostenrijk, Spanje en België was er sprake van meer omzet. 

 

Winkels

In het derde kwartaal zijn zestien winkels geopend en 27 winkels gesloten. Het totaal aantal winkels aan het einde van het derde kwartaal bedraagt 1.138. Het gemiddeld aantal winkels ligt 4,1 procent lager dan in de vergelijkbare periode vorig jaar. Dit is voornamelijk het gevolg van de winkelsluitingen in 2013 in Spanje en de afbouw van de formules Slaapgenoten en Matrassen Concord in Nederland en België in 2014.

 

 

 



Links

www.beterbed.com

Tags

bed, slapen, omzet, matras, boxspring

Gerelateerd nieuws
NIeuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
Nieuwe directeur Schramm
Elmar Duffner wordt algemeen directeur bij Schramm fabrikant van bedden en slaapsystemen. Hij zal zich onder andere richten op een nauwere samenwerking met het moederbedrijf Flex Bedding Group.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden