Omzet Beter Bed blijft stijgen

Woensdag 30 augustus 2017

In het eerste halfjaar van 2017 groeide de omzet van Beter Bed Holding met 6,7%. Matratzen Concord sloot per saldo elf winkels.
Omzet Beter Bed blijft stijgen
Omzet Beter Bed blijft stijgen

Zonder de resultaten van de overname van Sängjätten zou nog een groei van ruim 4% het geval zijn geweest. Het eerste kwartaal noteerde een plus van 7,6%. In het eerste half jaar haalde Beter Bed Holding een omzet van bijna € 210 miljoen.

Het aantal winkels van alle gevoerde formules (Matratzen Concord, Beter Bed, El Gigante del Colchón, Beddenreus, Sängjätten en Literie Concorde) tezamen daalde vanaf begin dit jaar met twaalf naar 1.194. De Benelux keten Beter Bed sloot er vier en opende er één, per saldo drie minder dus.

Bij de DACH-keten Matratzen Concord (foto 2) is men bezig zaken te veranderen. 22 Zaken sloten hun deuren, terwijl er elf nieuwe vestigingen bijkwamen. Het aanbod in de winkels wordt vereenvoudigd en er wordt meer aandacht aan boxsprings en bedtextiel gegeven. Hiermee wordt ingespeeld op het in Duitsland doorgroeiende boxsping-segment.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden