Omzet Amorim gedaald

Donderdag 07 maart 2019

De omzet van de vloer- en wandbekledingsafdeling van de Portugese kurkgroep Amorim is in 2018 gedaald.
Omzet Amorim gedaald

Amorim realiseerde in 2018 als groep weliswaar een hogere omzet van € 763,1 miljoen (+ 8,8%), maar de vloer- en wandbekledingstak boekte met een omzet van € 112,2 miljoen echter een daling van 7,7% ten opzichte van 2017.

De Ebitda van deze divisie daalde van € 8,3 miljoen naar € 3,0 miljoen, zo meldt BTH. Toch is het bedrijf optimistisch: met de introductie van Wise (foto; website), hun nieuwe pvc-vrije en waterdichte vloerbedekking onder het Wicanderslabel geïntroduceerd op Domotex, verwachten de Portugezen nog in het lopende jaar het tij te kunnen keren.




Links

www.amorim.com
www.amorimflooring.com
www.wicanders.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, wand, wandbeklediing, kurk, vinyl, pvc, lvt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, natuur, natuurlijk, plank, #amorim, #amorimflooring, #wicanders

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden