Object laatste keer in Haka

Woensdag 04 december 2019

Van vrijdag 7 tot zondag 9 februari 2020 wordt de negende editie van Object Rotterdam gehouden. Voor de derde en laatste keer in het monumentale Haka-gebouw.
Object laatste keer in Haka
Object laatste keer in Haka Object laatste keer in Haka Object laatste keer in Haka Object laatste keer in Haka Object laatste keer in Haka

Object is een beurs voor liefhebbers van design, interieur, mode, kunst en architectuur waar meer dan 150 ontwerpers aan deelnemen. Directeur en curator Anne van der Zwaag selecteert en scout voor elke editie van Object zowel bewezen als aanstormend talent in uiteenlopende designdisciplines op het gebied van meubels, mode, sieraden, grafisch werk en architectuur.

Hierbij schenkt zij altijd bijzondere aandacht aan vernieuwend materiaal- en kleurgebruik. Alle getoonde designs zijn te koop en de makers zijn aanwezig om hun werk ter plekke toe te lichten. Voor een bescheiden bedrag is het al mogelijk om iets speciaals te bemachtigen.

Object, onderdeel van de Art Rotterdam Week, wordt voor het laatst in het industriële Haka-gebouw in Rotterdam gehouden: na deze editie wordt het markante pand door Dudok Groep getransformeerd tot bruisend bedrijfsverzamelgebouw compleet met horeca en een rooftopbar.

Object Rotterdam 2020 | Haka-gebouw | Vierhavensstraat 38-42 | Rotterdam
Vrijdag 7 tot en met zondag 9 februari 2020 | 11-19 uur
Tickets: volwassenen € 12,50, kinderen tot 12 jaar gratis.



Links

www.artrotterdamweek.com
www.john-boom.com
www.objectrotterdam.com

Tags

nieuws, interieur, woon, wonen, inrichting, design, ontwerp, architectuur, kunst, mode, woonaccessoire, stof, beurs, event, tentoonstelling, show, #johnboom, #hakagebouw, @objectrotterdam, #objectrotterdam, #artrotterdamweek

Gerelateerd nieuws
 
Duurzaam hergebruik meubels
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Meubels met jouw verhaal
Zuiver presenteert de nieuwe najaarscampagne Built for your Story, waarin meubels meer zijn dan functionele objecten. Met de campagne en de bijbehorende AW25-collectie benadrukt het merk de rol van interieurstukken als vaste waarden in het dagelijks leven.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beďnvloedt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden