Norbert van Megen overleden

Woensdag 30 oktober 2019

Leolux' productiedirecteur Norbert van Megen is afgelopen zaterdag 26 oktober overleden, twee maanden nadat bekend werd dat hij ernstig ziek was.
Norbert van Megen overleden

Norbert van Megen (foto) werkte ruim dertien jaar bij Leolux en stuurde onder meer Leolux in Hongarije aan. Op 4 oktober was Norbert nog aanwezig op het jaarlijkse feest voor Leolux-jubilarissen, maar was toen door zijn ziekte al duidelijk verzwakt.

Norbert van Megen is slechts 57 jaar geworden en laat zijn vrouw Monique en hun drie kinderen Vincent, Maxime en Juliëtte na. Op zaterdag 2 november om 15.00 uur wordt Norbert herdacht in Crematorium Weerterland, Ringselvenweg 2 te Weert. Vanaf 14.30 uur is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de ontvangsthal.

Ter nagedachtenis aan Norbert gaat z'n gezin de Alpe d’Huez zes keer beklimmen, wat Norbert in 2012 en 2013 ook heeft gedaan om geld in te zamelen tegen kanker. In plaats van bloemen wil de familie graag een donatie aan de Stichting Alpe d’HuZes in een van de collecteboxen bij het condoleanceregister.



Links

www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, projectinrichting, stof, stoel, fauteuil, bank, indoor, binnen, lounge, ontwerp, personalia, dood, gestorven, overleden, #overleden, #leolux, #norbertvanmegen

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Duurzame stof van Umage
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden