Nog meer natuur bij Meubelbeurs

Vrijdag 12 mei 2023

Met haar nieuwe campagnebeeld voor 2023 onderstreept de Meubelbeurs Brussel het verband tussen drie elementen: toekomst, natuur en vanzelfsprekend de kern van de vakbeurs, meubelen.
Nog meer natuur bij Meubelbeurs

De laatste jaren maakte de Meubelbeurs Brussel al vaker gebruik van elementen uit de natuur om het evenement kleur te geven. Een bewuste keuze, waarmee de Meubelbeurs de link tussen natuur en meubelen wil blijven benadrukken. Vorm, kleur, materie… De natuur blijft een onuitputtelijke bron aan inspiratie voor de meeste meubelmakers. Daarnaast voelt de organisatie naar eigen zeggen als sector ook steeds meer de economische impact van de natuur op de meubelhandel. Niet alleen de noodzaak van ecologisch verantwoord denken, maar bijvoorbeeld ook op vlak van grondstofprijzen.

 

Natuur en meubilair zijn volgens de Meubelbeurs geen trends, maar ‘kennen veeleer een evolutief karakter’. Daarom werd er gekozen om beide thema’s nadrukkelijk te linken aan de toekomst. Op die manier zal ook het topic ‘ecologie’ een rol van betekenis spelen in de nieuwe campagne. De Meubelbeurs wil vooral fungeren als platform voor het delen van knowhow en het informeren over recente ontwikkelingen en interessante partnerships.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb

Gerelateerd nieuws
Arc8060 ligstoel van Gealux
Studio Schrofer heeft in samenwerking met het Nederlandse merk Gealux de Arc8060 ligstoel ontwikkeld. Deze verstelbare stoel is ontworpen met een focus op ergonomie, functionaliteit en tijdloze vormgeving.
lees verder
Optimalisatie verkoop Heditex
Groothandel Heditex, bekend van Meister en Bodiax-vloeren en DCS en HR Design raamdecoratieproducten, heeft belangrijke stappen gezet met de uitbreiding en optimalisatie van de verkoopbuitendienst.
lees verder
Dutch Originals deel Bert Plantagie
Bert Plantagie versterkt zijn positie in de meubelindustrie met de overname van Dutch Originals, bekend om iconische ontwerpen zoals de Gispen-collecties.
lees verder
 
Prospectt failliet
lees verder
Behoorlijke stijging prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 11% duurder dan jaar eerder geworden, wel daalden de prijzen licht in december ten opzicht van de maand ervoor.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden