Nieuwe winkels voor Fest

Dinsdag 31 augustus 2021

Meubelmerk Fest Amsterdam opent twee nieuwe winkels, een in Rotterdam en een in het Belgische Gent. Hiermee komt het totaal aantal winkels van Fest Amsterdam op zes.
Nieuwe winkels voor Fest

In 2020 gaf eigenaresse Femke Furnée aan dat het bedrijf vóór 2021 over tien winkels wilde beschikken. Dit aantal is niet gelukt, wellicht mede veroorzaakt door de corona crisis, maar nu krijgt Fest Amsterdam er dus onder andere een tweede winkel in België bij (de eerste bevindt zich in Antwerpen).

 

Volgens het Belgische Nieuwsblad zat in het pand in Gent eerder een winkel van Marc O'Polo, beslaat het oppervlak 341 vierkante meter en was de huur € 15.471 per maand. De nieuwe winkel in Rotterdam is te vinden op de Delftsevaart.

 

De Nederlandse filialen van Fest Amsterdam, dat designmeubelen en accessoires tegen een betaalbare prijs aanbiedt en in 2013 debuteerde op vakbeurs Showup, bevinden zich in Amsterdam West, Amsterdam de Pijp en in Utrecht. Of het bedrijf nog steeds de ambitie heeft om naar tien winkels te groeien, en waar deze zouden moeten komen, is onbekend.



Links

www.festamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, meubel, stoel, slaapbank, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, vaas, vazen, woon, woontextiel, woningtextiel, retail, detaillist, winkel, woonwinkel, label, merk, #festamsterdam, #showup

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden