Nieuwe winkels voor Fest

Dinsdag 31 augustus 2021

Meubelmerk Fest Amsterdam opent twee nieuwe winkels, een in Rotterdam en een in het Belgische Gent. Hiermee komt het totaal aantal winkels van Fest Amsterdam op zes.
Nieuwe winkels voor Fest

In 2020 gaf eigenaresse Femke Furnée aan dat het bedrijf vóór 2021 over tien winkels wilde beschikken. Dit aantal is niet gelukt, wellicht mede veroorzaakt door de corona crisis, maar nu krijgt Fest Amsterdam er dus onder andere een tweede winkel in België bij (de eerste bevindt zich in Antwerpen).

 

Volgens het Belgische Nieuwsblad zat in het pand in Gent eerder een winkel van Marc O'Polo, beslaat het oppervlak 341 vierkante meter en was de huur € 15.471 per maand. De nieuwe winkel in Rotterdam is te vinden op de Delftsevaart.

 

De Nederlandse filialen van Fest Amsterdam, dat designmeubelen en accessoires tegen een betaalbare prijs aanbiedt en in 2013 debuteerde op vakbeurs Showup, bevinden zich in Amsterdam West, Amsterdam de Pijp en in Utrecht. Of het bedrijf nog steeds de ambitie heeft om naar tien winkels te groeien, en waar deze zouden moeten komen, is onbekend.



Links

www.festamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, meubel, stoel, slaapbank, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, vaas, vazen, woon, woontextiel, woningtextiel, retail, detaillist, winkel, woonwinkel, label, merk, #festamsterdam, #showup

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden