Nieuwe winkels voor Fest

Dinsdag 31 augustus 2021

Meubelmerk Fest Amsterdam opent twee nieuwe winkels, een in Rotterdam en een in het Belgische Gent. Hiermee komt het totaal aantal winkels van Fest Amsterdam op zes.
Nieuwe winkels voor Fest

In 2020 gaf eigenaresse Femke Furnée aan dat het bedrijf vóór 2021 over tien winkels wilde beschikken. Dit aantal is niet gelukt, wellicht mede veroorzaakt door de corona crisis, maar nu krijgt Fest Amsterdam er dus onder andere een tweede winkel in België bij (de eerste bevindt zich in Antwerpen).

 

Volgens het Belgische Nieuwsblad zat in het pand in Gent eerder een winkel van Marc O'Polo, beslaat het oppervlak 341 vierkante meter en was de huur € 15.471 per maand. De nieuwe winkel in Rotterdam is te vinden op de Delftsevaart.

 

De Nederlandse filialen van Fest Amsterdam, dat designmeubelen en accessoires tegen een betaalbare prijs aanbiedt en in 2013 debuteerde op vakbeurs Showup, bevinden zich in Amsterdam West, Amsterdam de Pijp en in Utrecht. Of het bedrijf nog steeds de ambitie heeft om naar tien winkels te groeien, en waar deze zouden moeten komen, is onbekend.



Links

www.festamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, meubel, stoel, slaapbank, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, vaas, vazen, woon, woontextiel, woningtextiel, retail, detaillist, winkel, woonwinkel, label, merk, #festamsterdam, #showup

Gerelateerd nieuws
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Groei omzet woninginrichting
lees verder
NIeuwe voorzitter ledenraad Inretail
Romke de Jong is benoemd tot nieuwe voorzitter Koninklijke Inretail als opvolger van Krein Bons.
lees verder
Ikea-platform in 2027 naar Nederland
Ikea brengt zijn onlineplatform voor tweedehands meubels in de eerste helft van 2027 naar Nederland. Leden van IkeaKEA Family kunnen er gebruikte Ikea-producten rechtstreeks aan elkaar verkopen.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden