Nieuwe voorzitter IMG

Dinsdag 20 maart 2018

Joop Kruit heeft het voorzitterschap van de raad van bestuur van de Internationale Meubel Groep Holding BV (IMG) uit Etten-Leur overgedragen aan Henk Klop.
Nieuwe voorzitter IMG

Foto van links naar rechts, de raad van bestuur van IMG: Henny Jansen, Joop Kruit, Hennie Kapenga, Ruud Weber, Henk Klop en Marian Hoogenboezem. Gerben Löwik ontbreekt op deze foto.


Henk Klop is sinds begin 2009 bestuurslid. In het dagelijks leven is de nieuwe voorzitter samen met Menno Mijnders directeur-eigenaar van Hartog Woongroep. Dit bedrijf heeft vestigingen van Hartog Wonen in Sliedrecht en Utrecht, Profijt Meubel in Capelle aan den IJssel, Sliedrecht en Utrecht, Auping Plaza in Utrecht en Pronto Wonen in Capelle aan den IJssel.

Joop Kruit was sinds 2004 bestuurslid en vanaf 2009 voorzitter van de raad van bestuur van de IMG. Gezondheidsredenen dwongen hem het voorzitterschap en de bestuurstaken neer te leggen. De omzet van de IMG is onder zijn leiding verdubbeld.

Henk Klop bedankte zijn voorganger voor zijn gepassioneerde inzet als voorzitter en bestuurslid van de IMG. Een andere benoeming was Gerben Löwik als nieuw bestuurslid. Hij is directeur-eigenaar van Löwik Wonen & Slapen in Vriezenveen. Binnenkort omvat deze onderneming alle franchiseformules van IMG.

 



Links

www.i-m-g.nl
www.lowikmeubelen.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer, overname, fusie, samenwerking, aandeel, #img, #internationalemeubelgroep, #lowik

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden