Nieuwe voorzitter Blue Drop jury

Woensdag 13 augustus 2014

Hebe Verstappen, hoofd van het TextielLab, is de nieuwe voorzitter van de Blue Drop jury tijdens de internationale vakbeurs MoOD in Brussels Expo, van 9-11 september.
Nieuwe voorzitter Blue Drop jury

De Blue Drop Awards zijn awards die door de interieurbekledingsvakbeurs MoOD in het leven zijn geroepen om creativiteit en innovatie in de markt te stimuleren. Er is een award voor alle verschillende productgroepen die binnen MoOD te vinden zijn, maar ook voor de contractbranche en voor ecologische en outdoorproducten. Alle exposanten konden producten insturen voor deze prijs, waarna door een vakkundige jury een keuze is gemaakt.

 

Hebe Verstappen is verantwoordelijk voor de zakelijke, artistieke, creatieve en educatieve doelstellingen van TextielLab, het atelier van het beroemde Textielmuseum in Tilburg. Verstappen beschikt over alle benodigde ervaring en expertise. Zo werkte zij vele jaren als art director en enkele jaren als textielontwerper bij een Belgische linnenweverij. En ook was zij geruime tijd docent textiele vormgeving aan de Sint Lucas Academie in Gent (België).

 

Verstappen  wordt bijgestaan door Martine Gyselbrecht (internationaal vermaarde textieldesigner), Johan Vandamme (R & D en textielconsultant bij Vandewiele - weefmachines), Maghalie Dooms (jong en dynamisch textieldesigner), Niek de Prest (BigFish en trend coach Stemming) en Michel Minne (Art Director BigFish).

 

 

 

 



Links

www.moodbrussels.com
www.textiellab.nl
www.textielmuseum.nl

Tags

digitaal, stoffen, stoffering, raamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden