Nieuwe vertegenwoordigers PPC

Donderdag 21 september 2017

Het team van de Plinten en Profielen Centrale (PPC) is uitgebreid met twee vertegenwoordigers, een Fries en een Zeeuw: om in Noord-Nederland en België klanten optimaal te kunnen bedienen.
Nieuwe vertegenwoordigers PPC

In augustus startte Jeroen Hermus (foto links) als accountmanager voor de Belgische PPC klanten.

Per 1 oktober treedt Aldwin Dekker (foto rechts) in dienst. Hij gaat PPC vertegenwoordigen in de noordelijke provincies van Nederland. Aldwin is een goede bekende in de parketbranche met zijn 15 jaar ervaring.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt, wedstrijd, award, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #plintenprofielencentrale

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden