De Duitse textielspecialist Infloor-Girloon heeft recent het team versterkt door de komst van Hedwin Cornelis als verkoopdirecteur. Hiermee zet het bedrijf een stap in het verder uitbouwen van hun aanwezigheid op de internationale markt.
Hedwin Cornelis is geen onbekende in de vloerenbranche, waar hij de laatste vijf jaar als sales manager heeft gewerkt bij Rinos. Daarvoor was hij onder andere actief bij Edel en Intercarpet.
Infloor-Girloon GmbH & Co. KG staat in de markt bekend als een pionier op het gebied van geweven en getufte tapijten. Sinds de oprichting van Infloor in 1977 en de latere fusie met het traditierijke Girloon (opgericht in 1879), heeft het bedrijf een unieke positie verworven. Vanuit het Duitse Herzebrock-Clarholz wordt gewerkt aan vloeroplossingen voor zowel de residentiële als de commerciële sector.
Het bedrijf heeft een sterke focus op duurzaamheid en technologische innovatie. Denk hierbij aan hun digitale printtechnieken (Colaris) en het zelfklevende 'Easytex'-systeem voor tapijttegels, dat installatiegemak combineert met milieuvriendelijkheid. Het bedrijf draagt met trots het 'Blauer Engel'-keurmerk, wat hun inzet voor een emissiearme en gezonde leefomgeving onderstreept.
Met de komst van Hedwin wil het bedrijf de creatieve grenzen van wat mogelijk is met textiele vloerbedekking verder verleggen, met een sterke focus op het merk Designflor.
Links
www.infloor-girloon.de
www.rinos.com
Tags
nieuws, interieur, aanstelling, verkoopdirecteur, salesmanager, innovatie, technologie, vloeren, tapijttegels, tapijt, textiel, vloeroplossingen, residentieel, commercieel, sector, emissiearm, gezond, leefomgeving, merk, milieuvriendelijk, duurzaam, personalia, #hedwincornelis, #infloorgirloon, #designflor, #rinos, #edel, #intercarpet