Nieuwe directeur Wittmann

Donderdag 12 februari 2026

Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
Nieuwe directeur Wittmann

Alice Wittmann werkte al binnen het bedrijf als manager van de productafdeling en deed daarnaast ervaring op in marketing. Ze volgt Bo Thuesen op, die het bedrijf op eigen verzoek heeft verlaten. Met de benoeming brengt Wittmann de dagelijkse leiding en ondernemersverantwoordelijkheid weer volledig binnen de familie.


Volgens Wittmann vraagt de huidige marktfase om leiderschap dat nauw verbonden is met de traditie en waarden van het bedrijf. 'In een uitdagende marktomgeving is de nauwe integratie van eigenaarschap en operationeel management een cruciaal voordeel voor snelheid en duidelijkheid,' zegt zij. Wittmann Möbelwerkstätten wil zich volgens haar profileren als een onafhankelijk Oostenrijks bedrijf met een langetermijnvisie.


De nieuwe directeur kondigde ook een koerswijziging aan. Wittmann wil zich sterker richten op de kerncompetenties van het merk: hoogwaardig vakmanschap en tijdloos design. Naast de samenwerking met gespecialiseerde detailhandelaren wil het bedrijf ook zijn positie in de projectmarkt verder uitbouwen.


Daarnaast wil Wittmann de online zichtbaarheid van het merk vergroten. Daarmee wil het bedrijf doelgroepen zoals interieurontwerpers en architecten wereldwijd beter bereiken.



Links

www.wittmann.at

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, #wittmann

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden