Nieuwe topman Riviera Maison

Woensdag 03 juni 2020

Edo Beukema is begin juni aangesteld als managing director van Rivičra Maison. In deze rol zal hij naast ceo Henk Teunissen verder werken aan de groei en de transformatie naar een omnichannel organisatie.
Nieuwe topman Riviera Maison

In maart werd bekend dat de beoogde opvolger van Henk Teunissen na een jaar alweer was vertrokken. Interieurketen Rivièra Maison wil nu verder werken aan de toekomst met de komst van Edo Beukema (foto; Linkedin).

Edo is een retailer pur sang. Hij werkte lange tijd bij de Bijenkorf, waarvan de laatste 10 jaar als chief merchandising officer. Vervolgens maakte hij in dezelfde functie de switch naar Galeria Kaufhof (Hudson’s Bay Group).

Henk Teunissen: 'Ik ben bijzonder verheugd met de komst van Edo en ben ervan overtuigd dat we samen een mooi resultaat gaan neerzetten. Ik denk en verwacht dat ik veel van hem kan leren en zie een zonnige toekomst tegemoet.'




Links

www.rivieramaison.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, meubel, zitmeubel, bank, accessoire, tuinmeubel, lamp, licht, verlichting, karpet, spiegel, tuin, outdoor, winkel, keten, formule, personalia, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden