Nieuwe topman Otto

Dinsdag 17 december 2019

Na een carričre van 17 jaar verlaat Michael Heller (53) aan het einde van het jaar de Duitse online retailer Otto Group. Zijn opvolger is inmiddels bekend.
Nieuwe topman Otto

Bobo Kipper (53, foto) zal Michael Heller vanaf 1 januari 2020 gaan opvolgen als verantwoordelijke voor de nieuwe afdeling 'Retail and Marketplace' die voorkomt uit de afdeling 'Categories' van Otto, het belangrijkste bedrijfsonderdeel van de groep.

Otto is zich aan het ontwikkelen van klassieke (postorder)warenhuis naar een platform dat zich vooral focust op home en living. Sinds 1998 is het bedrijf online en sinds 2010 is men gestopt met de dikke catalogi. In Nederland heeft het een vestiging in Tilburg.



Links

www.otto.nl
www.ottogroup.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, keten, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, vloer, meubel, tafel, eettafel, bed, boxspring, matras, lampen, verlichting, gordijn, jaloezie, rolgordijn, raam, raamdecoratie, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, kinderkamer, kantoor, retail, online, webwinkel, webshop, etail, personalia, #otto, #ottogroup

Gerelateerd nieuws
NIeuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
 
Dennis van der Burgt overleden
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder
Designvrijheid in natte ruimtes
De Italiaanse fabrikant Wall Pepper introduceert een hoogwaardig behang dat geschikt is voor gebruik in zowel de badkamer als in de keuken.
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden