Nieuwe topman Fonq

Dinsdag 05 mei 2020

Jeremiah Albinus is terug bij Fonq. Niet zoals eerder als marketing baas, maar als de nieuwe ceo.
Nieuwe topman Fonq

Jeremiah Albinus (36) neemt per direct de functie van ceo over van Antoine Brouwer, die zo’n anderhalf jaar de woonwebwinkel heeft geleid. 'Antoine heeft Fonq geprofessionaliseerd in mindset en systemen, een grote verhuizing gecoördineerd en een prachtige samenwerking met VTwonen neergezet’, zo meldt Albinus in een persbericht. ‘Samen met mijn collega’s en onze partners ga ik de route voortzetten om alle huizen in Nederland en Vlaanderen wat Fonq te geven.’

 

Albinus begon in 2007 bij Fonq als stagiair. Sinds 2015 was hij lid van de directie als chief marketing officer. Begin april zou hij echter vertrekken. Maar op 1 mei wordt bekend dat hij is benoemd tot ceo. Ad Scheepbouwer, voorzitter van de raad van commissarissen: ‘Jeremiah is in de afgelopen jaren een drijvende kracht geweest achter de home & living propositie van Fonq. Door zijn strategische blik, verbindende vorm van leiderschap en draagvlak in de organisatie zijn wij ervan overtuigd dat hij de juiste kapitein is op het Fonq-schip.’

 

Naast Albinus bestaat het directieteam van Fonq uit Erwin Schröder (cfo) en Michiel von Meyenfeldt (cco).



Links

www.fonq.nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, personalia, #fonq, #vtwonen

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden