Nieuwe tafels van Furnified

Vrijdag 10 maart 2023

Het Belgische meubelmerk Furnified creëert een aantal gloednieuwe designs in MicroSkin. Op deze manier biedt het bedrijf voor elke behoefte een passende tafel.
Nieuwe tafels van Furnified
Nieuwe tafels van Furnified Nieuwe tafels van Furnified Nieuwe tafels van Furnified Nieuwe tafels van Furnified

Dankzij de cementlook ogen de nieuwe designs volgens Furnified tegelijkertijd stoer, robuust én elegant. Met de lancering van drie nieuwe Microskin eettafels in verschillende formaten wil het bedrijf inspelen op de (woon)behoeftes van elke designliefhebber. De Reef eettafel (foto 2) heeft een ovale vorm en past in een kleineren leefruimte. Voor grote gezinnen is Limoges (foto 1) geschikt, met een lengte van 260cm en ruimte voor acht personen. Vierkant model Geelong (foto 3) is geschikt voor vier personen.

 

Bij het bankhangen of het lezen van een boek in je zithoek, hoort natuurlijk ook een salontafel en ook op dit gebied pakt Furnified uit met twee nieuwkomers. De Mulhouse (foto 4 beschikbaar in zwart én een lichte tint) met zijn ovale vorm en originele poot, en de Strasbourg salontafel (foto 5), het kleine broertje van de gelijknamige eettafel. Deze heeft dezelfde organische vorm waardoor ze bij elkaar passen.

 

Toch nog andere wensen? Dan is een custom-made tafel in een afmeting en kleur naar keuze mogelijk, want alle Microskin designs van Furnified worden met de hand gemaakt in een gespecialiseerd atelier.



Links

www.furnified.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, eettafel, bijzettafel, salontafel, kruk, ambacht, #furnified

Gerelateerd nieuws
 
Mell bench van Cor
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Moll blijft toch bestaan
Duitse meubelfabrikant Moll Funktionsmöbel blijft toch bestaan. Verrassend nieuws, nadat het familiebedrijf uit Gruibingen enkele maanden geleden aankondigde dat het eind 2025 zou stoppen, na bijna een eeuw actief te zijn geweest.
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden