Gorgels' Aime Te Studio failliet

Donderdag 11 januari 2024

Marmerentafels uit Rotterdam is eind vorig jaar failliet gegaan. Dit bedrijf is volgens Quote vooral bekend door influencer en aandeelhouder Kaj Gorgels en opereerde onder de naam Aime Té Studio.
Gorgels' Aime Te Studio failliet

Marmerentafels / Aime Té Studio (foto website) is 28 december 2023 bankroet verklaard. Menno Pijpers en Roy Oosterbaan waren de ondernemers achter het meubelbedrijf, maar ook presentator annex influencer Kaj Gorgels, die PR en marketing verzorgde, was volgens Quote aandeelhouder. Op de homepage van het meubelbedrijf worden klanten worden doorverwezen naar de curator. Niet vermeld wordt de oorzaak van het faillissement.


In 2021 was Kaj Gorgels was aandeelhouder geworden en ging het bedrijf in verband met internationale groeiambities de naam Aime Té in plaats van Marmerentafels gebruiken. In 2021 vertelde Gorgels in een artikel in Quote over zijn keuze om zich in te kopen: in ruil voor aandacht op zijn veelbekeken socials kreeg hij een belang van 10 tot 15% in het bedrijf.

In 2022 werd het bedrijf nog FD Gazelle: een van de snelst groeiende bedrijven van Nederland in de categorie kleine bedrijven, een prijs van het Financieele Dagblad. Later dat jaar moest Aime Té echter reorganseren en mensen ontslaan door tegenvallende resultaten na (corona)jaren van gigantische groei, zo stelde Pijpers in september 2023 bij BNR.



Links

www.aimetestudio.com

Tags

Nieuws, interieur, megawinkel, meubelwinkel, overname, failliet, faillissement, faling, boeken neerleggen, insolventie, bankroet, doorstart, herstart, curator, marmer, #marmerentafels, #kajgorgels, #aimetestudio

Gerelateerd nieuws
 
Cor toont tijdloos zitdesign
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
 
Qui bijzettafel
lees verder
Islands: sculpturaal outdoor design
Griffioen Furniture presenteerde tijdens Masterly – The Dutch in Milano de nieuwe outdoorcollectie Islands. De serie, ontworpen door Erik Griffioen, combineert sculpturale vormgeving, materiaalgebruik en maatwerk.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden