Nieuwe showrooms Henge

Donderdag 04 februari 2021

Henge heropent de monobrandruimte in Beiroet en kondigt de opening aan van een compleet nieuwe showroom in België, samen met partner Obumex.
Nieuwe showrooms Henge
Nieuwe showrooms Henge Nieuwe showrooms Henge

Het Italiaanse designbedrijf Henge opent een nieuwe showroom in Gent en kiest voor Obumex als partner. Obumex, opgericht in 1960, is uitgegroeid van een eenvoudig familiebedrijf tot een dynamische organisatie met meer dan 100 medewerkers. Het bedrijf is gespecialiseerd in keukens en interieurs op maat en kan nu dus ook de door Henge ontworpen meubels aanbieden. In de showroom van Obumex (foto 1 en 2) wordt een ruimte volledig aan Henge gewijd.

 

Henge kondigt samen met Maison Zen de heropening aan van de vlaggenschipshowroom in Beiroet (foto 3), na de tragische explosie in augustus, in een volledig gerenoveerde ruimte. In de flagshipstore van 500 m2 presenteert Henge de collectie iconische stukken ontworpen door Massimo Castagna, de creatief directeur van het merk. Gelegen op een verhoogde positie boven de stad, geniet de showroom van een prachtig uitzicht over de baai. Deze heropening is volgens Henge een belangrijke boodschap, een boodschap van kracht om de wedergeboorte van de stad aan te moedigen door middel van de cultuur, kunst en schoonheid die dit land altijd hebben onderscheiden.



Links

www.henge07.com
www.obumex.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, bank, tafel, bed, designmeubel, opening, showroom, #henge, #obumex

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden