Nieuwe showroom Balsan en DB2

Maandag 31 mei 2021

Op 1 juni opent Balsan, de Franse producent van textiele vloerbedekking, een permanente showroom in Nederland samen met haar partner DB2. In Eindhoven creëerden ze samen een plek waar 'de creativiteit van de vloeren spat'.
Nieuwe showroom Balsan en DB2

Architecten, designers en eindgebruikers kunnen zich in Eindhoven laten inspireren door het hele spectrum van vloerafwerking. Balsan biedt een compleet tapijtprogramma met circa tweeduizend producten. Het bedrijf is gespecialiseerd in installaties in kantoren en de hospitality sector. Aangezien de productontwikkeling van Balsan onder andere wordt bepaald door de behoeften van architecten en designers, is de servicegerichte showroom ook een ruimte voor professionele uitwisseling. Het is volgens het bedrijf een plek om een kopje koffie te pakken met gelijkgestemde creatieven of om te gebruiken als tijdelijke werkruimte.

 

In Nederland wordt Balsan op de projectmarkt vertegenwoordigd door haar agenten Me-Floors en DB2. Beide agenten hebben volgens Balsan een lange staat van dienst en bedienen samen geografisch verdeeld de Nederlandse markt. Me Floors bedient de klanten boven de A12, en DB2 onder deze geografishe grens.

 

Balsan en DB2 nodigen architecten, designers  en eindgebruikers van harte uit om de nieuwe showroom, aan de Fuutlaan 12a in Eindhoven op afspraak te komen bezoeken.



Links

nl.balsan.com
www.mefloors-fabrics.nl
www.db2.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, hotel, vloer, vloerbedekking, bekleding, bekleden, stoffering, stofferen, stoffeerder, leggen, plaatsen, tapijt, tapijttegel, akoestisch, showroom, #balsan, #mefloorsfabrics, #db2

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden