Nieuwe salesdirector bij Estillon

Vrijdag 16 januari 2015

Raymond Leynse is door Estillon aangesteld als salesdirector. Hij wordt bij de ondervloerenfabrikant verantwoordelijk voor de Nederlandse groothandels en zal ook de Duitse, Deense, Belgische, Zwitserse en Oostenrijkse markt voor zijn rekening nemen.
Nieuwe salesdirector bij Estillon

Leynse deed ervaring in de export op in de foliemarkt en werkte ook voor verschillende aan de bouw gerelateerde bedrijven, meldt Estillon. Paul van Kassel, commercieel directeur van het bedrijf over de aanstelling: 'Raymond vult het verkoopteam aan, dat naast mijzelf bestaat uit accountmanager Hans Zendman en de medewerkers van de Customer Service.'

Ook maakt Estillon nog melding van de introductie van een nieuwe ondervloer voor laminaat: Soneco. 'Een milieuvriendelijk product met een uitstekende akoestische verbetering en een zeer hoge drukweerstand.'



Links

www.estillon.nl

Tags

vloer, ondervloer, tapijt, ondertapijt

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
Andere aanpak NK parketleggen
NK Parketleggen kiest voor tweejaarlijkse opzet en nieuwe positionering inclusief een andere locatie.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden